Sepetim

Kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi

KULLANIM VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ 
Bir taraftan “Cumhuriyet Mah. Kars Cad. No: 43 A Merkez / Iğdır” adresinde mukim ŞERENLER TRANSPORT İNŞAAT GIDA TARIM VE HAYVANCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Aşağıda kısaca “Sherens.com” olarak anılacaktır) ile diğer tarafta www.avrupayakasi.com internet sitesi (“Site ”) üyesi (“Üye”) arasında, aşağıdaki şartlarda iş bu sözleşme akdedilmiştir.

1. Sözleşmenin Başlangıcı, Amacı ve Kapsamı
Sherens.com işbu sözleşmede belirlenen esaslara uygun olarak, Site üzerinden, Üyelerine ürün tedariki ve hizmet sağlar. Üye, Site’de kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra, işbu Sözleşme’de belirtilen şartlara uymak koşulu ile e-posta adresini ve şifresini girerek Site’yi kullanmaya başlayabilir. 

Sözleşme'nin, bir tüzel kişi adına akdedilmesi halinde, Sözleşme’yi akdeden kişi, söz konusu tüzel kişi adına bu tür bir işlem gerçekleştirmek için yetkili olduğunu, aksi halde (yetkisiz işlem yapması durumunda), bundan sonra yaptığı/yapacağı sonuç doğurucu tüm işlemlerden ötürü şahsen sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş olmaktadır.

Üye, Site’yi kullanmaya başladığı andan itibaren Sözleşme’nin tüm şartlarını kabul etmiş sayılacağını ve bu şartların kendisi için bağlayıcı olacağını kabul eder. Bununla birlikte; Üyelerin yanında Üye olmayan ancak sınırlı olarak Site’den yararlanan ve/veya ziyaret eden ziyaretçiler için de, işbu sözleşme hükümleri bağlayıcı olacaktır. Sherens.com, aşağıda belirtilen koşulları, mevzuat veya işbu Sözleşme uyarınca gerektiği zaman, kendi takdiri üzerine değiştirme ve değişiklikleri Üye’ye bildirme hakkını saklı tutmaktadır.

2. Üye’nin Hak ve Yükümlülükleri
•    Site , herkesin kullanımına açık bir site uygulamadır.
•    Üye, Site’yi kullanımında, sözleşmede yer alan tüm şartlara ve Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen tüm kurallara uygun hareket ede